درباره ما

پرتو سریر انوشه ی ایرانیان
معرفی شرکت:
شرکت پرتو سریر انوشه ایرانیان پس از سالها تحقیق (هفت سال) از سال ۱۳۹۳ با هدف تولید  نور سنگ مصنوئی و بتن نورانی با نام تجاری روژان داش از انرژیهای پاک ،با  همکاری کارشناسان فن ، در زمینه نانو خانم دکتر نجات ، عمران  آقای دکتر علی معظمی ،  الکترونیک آقای مهندس امین جنتی ، نوید جبروتی فوق لیسانس معماری و شهرسازی و سایر متخصصین فن موفق به تولید نمونه های اولیه نور گچ و پس از مدت کوتاهی نور بتن مات و در نهایت نور سنگ و نور بتن شفاف با نام تجاری روژان داش  گردید .
و اینک پس از سالها انواع آزمایش و تست های فنی موفق به تولید صنعتی و انبوه محصولات فوق از مواد اولیه طبیعی  گردیدیم .کلیه  تولیدات  ما حاصل ترکیب مواد معدنی و با سر منشاء طبیعی سازگار با محیط زیست شامل : شن ، ماسه ، سیمان ، ماسه رنگی ، سلیس ، رنگ معدنی و سایر افزودنی های معدنی) با انواع لامپهای کم مصرف ، فیبر نوری ، لامپهای فرا بنفش و سایر مدارات الکترونیکی در یک قالب منسجم می باشد ، به گونه ای که محصول تولیدی ظاهر سنگ طبیعی را داشته باشد . همچنین توانائی انتقال نور از درون خود به بیرون به گونه ای فراهم گردد که منابع نور درحالت خاموشی قابل رویت و تشخیص نباشد .
هدف تولید نور سنگ تبدیل نمای ساختمانها، مکان ها ، محوطه ها و المان های شهری و بین شهری به یک نمای زیبا و رومانتیک، باحفظ سازگاری کامل با محیط پیرامونی ومنطبق با هر نوع معماری (نوین یا سنتی) به گونه ای که در نهایت بیننده خود را در محیطی شاد، مفرح و ایمن بدون هیچ المان اضافی رویت کند.تفاوت اصلی محصولات نورانی روژان داش با انواع لایت استون های موجود در بازاراین است که : ماده اصلی تولید روژان داش از مواد طبیعی و سازگار با محیط زیست ،  قابل رویت نبودن منبع نور، در انواع رنگ و مدل  می باشد ، در حالی که ماده اصلی لایت استون های فعلی از پلی مر بوده و لامپ های درون پلی مر قابل رویت می باشند یا با محیط پیرامونی سنخیت ندارند .
ویژگی دیگر محصولات تولیدی ما داشتن ظاهر کاملا طبیعی و همسان با محیط پیرامونی خود می باشند به گونه ای که در حالت خاموش بیننده یک اثرهنری کاملا شاد ، بدون هیچ المان  مزاحم را رویت می کند . اما پس از روشن شدن سنگ ، فوران نور را از درون سنگ به محیط را می بیند .

بازدیدها: 182